10:46 05.07.2021

У Віденському будинку мистецтв з'явився український аудіогід

2 хв читати
У Віденському будинку мистецтв з'явився український аудіогід

У рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської у Віденському будинку мистецтв в Австрії (Музей Гундертвассера) відбувся запуск україномовного аудіогіда.

Як повідомляє прес-служба президента, це вже третій аудіогід у Відні та 22-й загалом, запущений з ініціативи першої леді. Перший аудіогід у рамках проекту культурної дипломатії з'явився в червні 2020 року у віденській галереї Альбертіна, другий - у вересні того самого року у віденському Музеї історії мистецтв.

"Запуск усіх трьох україномовних аудіогідів став можливим завдяки зусиллям Посла України в Австрії Олександра Щерби та українських дипломатів. Завдяки їхній відданості проекту культурної дипломатії українська мова зазвучала в першому "зеленому" музеї Відня – Музеї Гундертвассера", - зазначила Зеленська.

Музей Гундертвассера, також відомий як Віденський будинок мистецтв, є культурним символом австрійської столиці.

Його спроектував один із найвідоміших австрійських архітекторів ХХ століття – Фріденсрайх Гундертвассер. Тут представлена єдина у світі постійна ретроспектива робіт цього митця, а також відбуваються важливі міжнародні виставки.

"Будівлю, споруджену 1892 року, Гундертвассер згодом перепроектував. Зараз це будинок, поверхні в якому оздоблені кольоровою керамікою та мозаїкою, вікна мають нестандартну форму й розташовані в порядку нерівних шахових клітинок. Всередині будинку – нерівна підлога, викривлені лінії, а в оформленні кімнат наявні зелені рослини. У фойє – фонтан, який спроектував Ганс Мур", - йдеться в повідомленні.

В Офісі президента додають, що реалізація проекту із запуску аудіогіда стала можливою завдяки спільним зусиллям посольства України в Республіці Австрія та Музею Гундертвассера.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА