Інтерфакс-Україна
14:00 05.07.2021

Поліцейські не включили камеру під час затримання нардепа Брагара - заступник глави МВС

2 хв читати
Поліцейські не включили камеру під час затримання нардепа Брагара - заступник глави МВС

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко наголошує на необхідності встановлення всіх обставин затримання поліцейськими народного депутата Євгена Брагара (фракція "Слуга народу"): депутат здав аналіз на можливий вміст наркотичних речовин, повною мірою перевіряють дії поліцейських.

"Що стосується факту затримання народного депутата Брагара... Дійсно, такий факт зупинки був, зараз проводиться ретельна перевірка дії двох поліцейських, які зупинили автомобіль, за кермом якого був народний депутат", - сказав Геращенко в ефірі телеканалу "Україна 24" у понеділок.

Він пояснив, що помилка поліцейських полягала в тому, що вони спочатку мали включити відеокамеру. "Вони не включили камери, які необхідно було включити відразу від початку спілкування... У нас є запитання до поліцейських, чому вони так зробили", - сказав заступник міністра.

За словами Геращенка, Брагар здав аналізи, "в них досліджують вміст можливих наркотичних речовин".

Заступник глави МВС запевнив, що оскільки депутат заявив, що в діях поліцейських були натяки на вимагання хабара, цей факт буде ретельно перевірено. "Якщо це підтвердиться, вони понесуть сувору відповідальність згідно із законом, але я пропоную дочекатися висновку аналізів і повної перевірки", - сказав він.

Зокрема, за словами Геращенка, наразі вивчають історію притягнення цими поліцейськими осіб до подібного роду відповідальності.

Крім того, він зазначив, що, виходячи з відеозапису, в цьому випадку депутат не мав візуальних ознак сп'яніння.

Геращенко також додав, що голова Національної поліції України Ігор Клименко зустрівся з Брагарем, і вони обговорили можливість участі депутата як потерпілого у цій справі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск: корабель "тіньового флоту" РФ здійснював підозрілі маневри біля енергокабелю між Польщею та Швецією

Страти росіянами українських військовополонених набули системного характеру, що вказує на політику, схвалену вищим керівництвом Росії - МЗС

Під загрозою індоктринації перебувають 1,6 млн дітей на тимчасово окупованих територіях – віцеспікер Ради

Кабмін розширив повноваження Мінветеранів в сферах підтримки інтересів ветеранів та членів їхніх родин

Міноборони відновило постачання авіаційного пального від іноземних партнерів для потреб Сил оборони

РФ відмовляється підписувати угоду про відкрите море через економічні інтереси в Арктиці - Greenpeace

Ворог дроном атакував ферму у Семенівській громаді Чернігівської області, загинув працівник ферми

Рютте обговорив з Зеленським зусилля щодо забезпечення справедливого та міцного миру

Росіяни зберігають високу активність на покровському напрямку, всього з початку доби зафіксовано 65 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Україна працює над реформами, які необхідні для вступу в Євросоюз та НАТО - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА