Інтерфакс-Україна
07:27 06.07.2021

Розстикування корабля Cargo Dragon з МКС перенесено на 7 липня через негоду в районі приводнення в Атлантиці

1 хв читати
Розстикування корабля Cargo Dragon з МКС перенесено на 7 липня через негоду в районі приводнення в Атлантиці

Через негоду в районі приводнення в Атлантиці поблизу Флориди відстикування вантажного космічного корабля багаторазового використання Cargo Dragon компанії SpaceX від Міжнародної космічної станції (МКС), що планувалася у вівторок, перенесено як мінімум на 7 липня, повідомило NASA.

"У зв'язку з прогнозованими екстремальними погодними умовами біля берегів Флориди, відстикування корабля SpaceX планується здійснити не раніше 7 липня", йдеться в повідомленні.

Відстикування від американського сегменту МКС - модуля Harmony передбачається здійснити в середу об 11:05 за часом Східного узбережжя США. Після зведення корабля з орбіти його спускова капсула за допомогою парашутної системи повинна буде приводнитися в Атлантиці.

Cargo Dragon доставить на Землю понад 2,4 тонн вантажу, зокрема результати наукових експериментів, проведених на МКС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон: Все готово для миру, лише РФ відмовляється і хоче продовжувати війну

У порту "Ізмаїл" загорілося турецьке судно-газовоз ORINDA після нічної атаки РФ

Макрон та Зеленський відвідали штаб-квартиру "багатонаціональних сил" для України в Парижі

Уряд погодив графік оновлення НР та правлінь енергокомпаній – депутат

Темпи просування ворога на минулому тижні зросли на 66%, під Гуляйполем окуповано 81 кв. км – DeepState

Мінсоцполітики: Заявки на дітей у програмі "Зимова підтримка" перетнули мільйон

Макрон: Шлях України до ЄC потребуватиме реформ щодо верховенства права та боротьби з корупцією, та я вірю в рішучість українського народу

ЄC має продовжувати надавати Україні передбачувану та стабільну фінансову підтримку - Макрон

Зеленський: новий рівень ППО SAMP-T буде працювати проти балістики ворога

Французький Alstom та "Укрзалізниця" підписали контракт про постачання 55 електровозів в Україну - Макрон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА