Інтерфакс-Україна
15:50 07.07.2021

СБУ викрила махінації під час ремонту ЗПС аеропорту "Запоріжжя"

1 хв читати
СБУ викрила махінації під час ремонту ЗПС аеропорту "Запоріжжя"

Служба безпеки України викрила менеджмент Запорізького аеропорту на махінаціях під час ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому, внаслідок чого державному бюджету завдано збитків на суму понад 9 млн грн, повідомляється на сайті спецслужби.

"Чиновник КП "Міжнародний аеропорт "Запоріжжя" "закрив очі" на неякісний ремонт смуги, який зробили ще у 2017-2018 роках. Замість того, щоб звернутися до підрядника за гарантійним випадком, оскільки ремонт був неналежної якості, фігурант знайшов нову компанію, яка зайнялася ремонтом цих самих ділянок. Неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків призвело до сплати подвійної вартості робіт", - йдеться у повідомленні.

У рамках раніше відкритого кримінального провадження слідчі спецслужби повідомили посадовій особі про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки). Триває слідство для встановлення усіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності інших причетних осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА