16:05 21.07.2021

ДФС викрила схему розкрадання коштів на ремонтах київських лікарень: здійснено обшуки в КП "Інженерний центр" і "Житлоінвестбуд-УКБ"

1 хв читати
ДФС викрила схему розкрадання коштів на ремонтах київських лікарень: здійснено обшуки в КП "Інженерний центр" і "Житлоінвестбуд-УКБ"

Співробітники Державної фіскальної служби України за підсумками обшуків у КП "Інженерний центр" встановили схему розкрадання коштів на ремонтах лікарень у Києві, повідомляє прес-служба ДФС.

"Податкова міліція провела обшуки в КП "Інженерний центр" та КП "Житлоінвестбуд-УКБ". За результатами обшуків в КП "Інженерний центр" виявлено та вилучено первинні фінансово-господарські документи, що підтверджують взаємовідносини з підприємствами, які залучалися для виконання ремонтних робіт, зокрема приміщень медичних закладів м. Києва. Досудовим розслідуванням встановлено афілійовану особу, яка має безпосередній вплив на розподіл бюджетних коштів КП "Інженерний центр" та КП "Житлоінвестбуд-УКБ". Також встановлено ряд підконтрольних СГД, за допомогою яких здійснювалося розкрадання бюджетних коштів", - зазначено в повідомленні в соцмережі Facebook.

Було встановлено, що підприємства-генпідрядники, у свою чергу, отримавши грошові кошти від комунальних підприємств, документально залучали підприємства з ознаками фіктивності для завищення вартості виконаних робіт і заниження сплати податків.

"Правоохоронці встановили, що в період 2020 року службові особи одного з товариств-субпідрядників, під час виконання робіт на замовлення генпідрядника, здійснювали фінансово-господарські відносини з підприємствами з ознаками фіктивності. Такими діями правопорушники вчинили умисне ухилення від сплати податків, а саме занизили податок на додану вартість на суму понад 12 млн грн", - зазначив голова ДФС Вадим Мельник.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА