Інтерфакс-Україна
15:32 26.07.2021

Роскомнагляд заблокував сайти Навального і його соратників

1 хв читати
Роскомнагляд заблокував сайти Навального і його соратників

Роскомнагляд у понеділок заблокував сайт російського опозиціонера Олексія Навального, повідомляють його соратники в соціальних мережах.

"Роскомнагляд заблокував сайт Олексія Навального navalny.com", - ідеться в повідомленні соратників Навального, розміщеному у Telegram у понеділок.

Роскомнагляд заблокував сайт Фонду боротьби з корупцією (ФБК; заборонений на території РФ, визнаний у РФ екстремістською організацією та іноагентом), сайт "Свободу Навальному", сайт профспілки "Альянс врачей" (визнаний у РФ іноагентом), сайти соратників Навального - Леоніда Волкова, Любові Соболь, Олега Степанова, сайти 39 регіональних штабів Навального (внесені Мін'юстом РФ до реєстру НКО-іноагентів, визнані екстремістськими і заборонені), а також сайти "РосЯма" і "РосЖКХ".

"Інтерфакс" спрямував запит до Роскомнагляду.

Відповідно до реєстру РКН, сайти внесені до нього на вимогу Генпрокуратури від 15 червня, яка посилаємося на статтю 15.3 закону "Про інформацію", відповідно до якого в РФ обмежується доступ до інформації, що містить заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності, участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку, недостовірної суспільно значимої інформації, поширюваної під виглядом достовірних повідомлень (фейків).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили безпілотних систем уразили за добу 780 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 154 бойові зіткнення

Спецпосланець Трампа повідомив про ймовірне звільнення близько 1000 політичних в'язнів у найближчі місяці

Окупанти втратили впродовж доби 710 військовослужбовців - Генштаб

14 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА