Інтерфакс-Україна
16:04 26.07.2021

Екстрене засідання ТКГ через обстріл українських позицій на Донбасі малоймовірне, бо деякі представники ОБСЄ перебувають у відпустках - Арестович

1 хв читати
Екстрене засідання ТКГ через обстріл українських позицій на Донбасі малоймовірне, бо деякі представники ОБСЄ перебувають у відпустках - Арестович

Спікер Української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо Донбасу повідомив, що проведення позачергового екстреного засідання ТКГ через артилерійський обстріл позицій військовослужбовців Збройних сил України російськими найманцями вдень 26 липня малоймовірне через перебування деяких представників ОБСЄ в планових відпустках.

"Наразі питання обговорюється. Але технічно, це навряд чи можливо, тому що представники ОБСЄ в планових відпустках", - сказав Арестович у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Він також нагадав, що наступне планове засідання ТКГ призначено на 26 серпня.

Як повідомлялося, російські найманці на Донбасі в понеділок, 26 липня, порушили режим припинення вогню й обстріляли позиції української армії із забороненого Мінськими домовленостями важкого артилерійського озброєння, внаслідок чого сім військовослужбовців Збройних сил України дістали поранень.

Під обстріл ворожої артилерії потрапили українські захисники в смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід".

Українська сторона в Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню вже повідомила про направлення письмової ноти на адресу СММ ОБСЄ і МЗС України.

 

ОСТАННЄ

Сили безпілотних систем підтвердили ураження другого за потужністю НПЗ РФ Киришинефтеоргсинтез"

Росіяни атакували селище у Пологівському районі Запорізької області, поранено 60-річного чоловіка

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойові зіткнення

Шмигаль подякував танкістам за героїзм та професіоналізм з нагоди Дня танкових військ

Ракетний удар по Дніпру та обстріли Нікопольщини спричинили пожежу, пошкодження будівлі місцевих мешканців та авто рятувальників

Велика Британія і США підпишуть "проривну" технологічну угоду під час візиту Трампа

Запорізька область зазнала 475 ударів окупантів за добу, пошкоджено житлові будинки — ОВА

Окупанти за добу втратили 880 осіб та 102 од. спецтехніки - Генштаб

14 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Рубіо обговорить із Нетаньягу можливу анексію Ізраїлем частини Західного берега – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА