Інтерфакс-Україна
19:13 27.07.2021

Організаційний комітет із підготовки святкування Дня Незалежності оголосить плани заходів 2 серпня

1 хв читати
Організаційний комітет із підготовки святкування Дня Незалежності оголосить плани заходів 2 серпня

Організаційний комітет із підготовки святкування Дня Незалежності оголосить конкретні плани заходів 2 серпня на Всеукраїнському форумі "Україна 30", повідомив прес-секретар президента Сергій Никифоров.

"Офіс президента бере безпосередню участь у підготовці до Дня Незалежності, але все-таки там є організаційний комітет. Я знаю, що організаційний комітет має представити конкретні плани щодо Дня Незалежності, здається, на форумі "Україна 30". Це буде 2 серпня", - повідомив Никифоров під час брифінгу у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

Судитимуть екссекретаря Київради, який сприяв ухиленню від військової служби

Подано перші 100 заяв від переселенців на придбання житла з компенсацією 70% за програмою "єОселя"

Обшуки проводилися у прокурора, який розслідує справу детективів НАБУ, це викликає сумніви щодо об'єктивності – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА