Інтерфакс-Україна
11:07 08.08.2021

Афганський спецназ проводить операцію зі звільнення північного міста Кундуза від талібів

1 хв читати
Афганський спецназ проводить операцію зі звільнення північного міста Кундуза від талібів

Підрозділ спеціального призначення Афганської національної армії проводить операцію із зачистки міста Кундуза - центру однойменної провінції на півночі Афганістану, від бойовиків руху "Талібан".

Командувач силами "коммандос" в провінції Кундуз Тадж Мухаммад виступив з відеозверненням до населення міста, в якому запевнив, що найближчим часом Кундуз буде очищено від талібів.

За його словами, спецназівці вже зачистили від талібів Центральну площу міста, штаб-квартиру Національного радіо і телебачення в центрі Кундуза. Операція із зачистки міста триває.

Раніше в неділю вранці прес-секретар талібів Забіулла Моджахід заявив, що бойовики руху захопили ще два провінційних центри - міста Кундуз і Сарі-куль, які є столицями однойменних провінцій у Північному Афганістані.

За повідомленням заступника начальника прес-центру Міністерства оборони Фавада Амана, за минулі 24 години в бойових зіткненнях з урядовими силами в Афганістані вбито 572 бойовики руху "Талібан", ще 309 поранені.

Запеклі бої тривають у провінціях Нангархар, Лагман, Газні, Пактія, Пактіка, Кандагар, Урузган, Герат, Фарах, Джаузджан, Сарі-куль, Фарьяб, Гільменд, Німруз, Тахар, Кундуз, Бадахшан і Капіса.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

Новообраний президент Швейцарії запевнив, що його країна продовжить "активно підтримувати зусилля з відновлення та мирний процес" в Україні

Одна людина загинула, ще семеро поранені через російський удар по Запоріжжю – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА