06:36 16.08.2021

Канада підтвердила участь у саміті Кримської платформи

1 хв читати
Канада підтвердила участь у саміті Кримської платформи

Спікер Сенату Джордж Ф'юрі представить Канаду під час саміту "Кримської платформи", який відбудеться 23 серпня в Києві, повідомила прес-служба "Кримської платформи".

"Канада підтвердила свою участь у саміті Кримської платформи. Офіційно країну представлятиме спікер Сенату Джордж Ф'юрі (GeorgeFureyNL)", - йдеться в повідомленні.

Посол України в Канаді Андрій Шевченко висловив подяку за підтримку української держави.

"Дякую за високий рівень і реальну - не декоративну - підтримку нашої боротьби!", - написав Шевченко на сторінці в Facebook.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомляв, що кількість підтверджених учасників установчого саміту платформи з деокупації Кримського півострова ("Кримської платформи") збільшилася до 42.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА