Інтерфакс-Україна
19:08 17.08.2021

Чечоткін обговорив із послом Ізраїлю в Україні підготовку до святкування Рош Гашана

1 хв читати
Чечоткін обговорив із послом Ізраїлю в Україні підготовку до святкування Рош Гашана

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін і посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський на зустрічі у вівторок обговорили заходи безпеки під час святкування єврейського Нового року Рош Гашана в Умані, повідомляє прес-служба ДСНС.

"За попередніми оцінками, найбільш інтенсивне переміщення паломників відбуватиметься через міста Київ, Одеса та Вінниця. З метою гарантування безпеки у період паломництва цілодобово здійснюватиметься посилений моніторинг ситуації у міжнародних аеропортах, на залізничних вокзалах та на автомобільних шляхах", - розповів Чечоткін.

Він зазначив, що в період паломництва всі заходи здійснюватимуться у співпраці з Національною поліцією України, місцевими органами влади, організаторами заходів і консульством у м. Умані, а також із представниками Національного управління пожеж і порятунку Ізраїлю.

Глава ДСНС також запевнив представників Ізраїлю, що в Україні буде вжито всіх необхідних заходів для гарантування безпеки паломників.

Як розповів глава ГУ ДСНС у Черкаській області Андрій Даник, згідно з планом реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та події під час паломництва брацславських хасидів до Умані в місті буде встановлено стаціонарні пости на пожежних автомобілях, організовано пересувні піші дозори та водолазно-рятувальний пост. Також передбачено прикриття основних маршрутів прибуття паломників до Умані постами на спеціальних аварійно-рятувальних автомобілях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп вважає, що Україна готова до припинення вогню, але чи робить вона достатньо для цього, він скаже за кілька тижнів

Трамп вважає, що застосування санкцій проти РФ з боку США може зашкодити мирному врегулюванню

Дипломати та економісти вважають, що Путін переграв Трампа і Трамп спробує переконати Україну прийняти вимоги Путіна

Мерц, Мелоні, фон дер Ляєн та Стубб в цілому задоволені розмовою з Трампом про його спілкування з Путіним

ЄС ухвалить 17-й пакет санкцій у вівторок, 18-й на підході – голова МЗС Естонії

З початку доби Сили оборони відбили 156 ворожих атак - Генштаб

Трамп та Путін не обговорювали часові рамки можливого припинення вогню між Росією та України – помічник Путіна

Зеленський закликає не розмивати пропозицію про припинення вогню та посилити санкції проти РФ за відмову від нього

Харківський шпиталь продовжує збір на комп'ютерний томограф, попри обіцянку МОЗ замінити зіпсований

Зеленський про обмін військовополонених: Україна не підтримує підходу міняти дітей на військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА