Інтерфакс-Україна
09:02 20.08.2021

Рятувальники взяли участь у репетиціях військового параду до Дня Незалежності України

1 хв читати
Рятувальники взяли участь у репетиціях військового параду до Дня Незалежності України

Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій взяли участь у першій репетиції параду військ у центрі столиці, повідомляє прес-служба відомства в п'ятницю.

"До підготовки залучено майже п'ять тисяч людей, які формують 36 парадних розрахунків. Серед них - представники Сухопутних військ, Військово-морських сил, Повітряних сил, сил спеціальних операцій, десантно-штурмових військ, Національної поліції, Нацгвардії тощо", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, понад 200 осіб і 27 одиниць техніки від ДСНС братимуть участь у параді військ: піший парадний розрахунок курсантів Національного університету цивільного захисту України, аварійно-рятувальні, пожежно-рятувальні та інші спеціальні автомобілі для проходження механізованої колони, літак Ан-32П та 3 вертольоти "Super Puma", а також 7 плавзасобів для участі в урочистому проходженні катерів у Києві на р. Дніпро.

Зазначається, що такі репетиції параду військ відбудуться 20 і 22 серпня.

Раніше повідомлялося, що авіація МВС, а також найбільший у світі транспортний літак Ан-225 "Мрія" візьмуть участь у військовому параді до Дня Незалежності України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четвертий міжнародний саміт з продовольчої безпеки відбудеться у Києві у листопаді - МЗС

У Харкові зафіксовано влучання по території медичного закладу, відомо про чотирьох постраждалих – мер

РФ атакувала Харків керованими авіабомбами, під ударом Слобідський район

Зеленський: Під час візиту до США обговорюватиму питання ППО та далекобійні можливості України

В Офісі президента відбулася зустріч із делегацією Ірландії, говорили про енергетику, членство України в ЄС та санкції проти РФ

Двоє людей загинули у Костянтинівці через атаку російських БпЛА, постраждали ще троє – МВА

Відомо про одного постраждалого громадянина України внаслідок аварії поїздів у Словаччині – МЗС

ПА НАТО закликала уряди своїх країн надати Україні далекобійну зброю та зняти обмеження на її використання - Чернєв

У НАТО оприлюднено програму зустрічі міністрів оборони

Експрезидент Франції Саркозі буде ув'язнений 21 жовтня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА