Інтерфакс-Україна
18:58 23.08.2021

Афганська кінорежисер Карімі закликає не визнавати владу "Талібану" на міжнародному рівні

2 хв читати
Афганська кінорежисер Карімі закликає не визнавати владу "Талібану" на міжнародному рівні

Евакуйована Україною з Афганістану кінорежисер Сахра Карімі звернулася до присутніх на Саміті перших леді та джентльменів учасниць із проханням сприяння у невизнанні на міжнародному рівні політичної влади ісламістського руху "Талібан" в Афганістані.

"Талібан" гірше будь-якої пандемії... Вони приходять і вбивають, тому що ви хочете бути вільними, тому що ви хочете бути рівними, як і всі жінки, діти, матері, які хочуть цього... Почуйте голоси жінок, дітей і матерів (Афганістану - ІФ)... Ви маєте таку можливість - скажіть вашим чоловікам, щоб вони не визнавали на міжнародному рівні тих ("Талібан" - ІФ), хто обмежує свободу, дітей та чоловіків", - сказала Карімі, виступаючи в закінченні київського Саміту перших леді та джентльменів.

"Я звертаюся, я благаю, я прошу від чистого серця - використовуйте свою владу, не мовчіть про те, що відбувається в Афганістані та в цій частині світу... Якщо "Талібан" політично визнають, якщо їх приймуть, вони знищать наше життя, життя нашої жіночої спільноти", - додала вона.

Карімі також подякувала першій леді України Олені Зеленській за можливість виступити на Саміті, а також Українській державі за сприяння в евакуації її сім'ї з Афганістану.

Сахра Карімі - афганська кінорежисер і продюсер. З 2019 року очолювала державну кінокомпанію "Афганфільм". Була евакуйована за сприяння України з Афганістану увечері 17 серпня, через два дні після того як учасники руху "Талібан" зайняли столицю Афганістану Кабул.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп впевнений, що Путін знає, що таке справедлива угода

Трамп наголошує на необхідності закінчити війну в Україні

Трамп: батареї Patriot будуть відправлені в Україну протягом кількох днів

Трамп: ми уклали угоду, за якою ми будемо постачати НАТО зброю для України, Альянс буде за неї платити

URC-2025: ЄБРР та МФК розглядають можливість фінансування другої ВЕС ОККО Group на 192 МВт

Трамп заявляє, що введе 100% мита для Росії, якщо протягом 50 днів не буде укладено угоду про припинення вогню

У медзакладі Києва викрито схему заволодіння бюджетними коштами програми медичних гарантій – Нацполіція

Умєров обговорив з Келлогом досягнення стійкого миру та розвиток спільних проєктів з локалізації виробництва озброєння в Україні

Свириденко незабаром оголосить пропозиції щодо кандидатур членів уряду

Держава компенсуватиме повну вартість навчання дітям осіб, які отримали інвалідність внаслідок участі у Революції Гідності - Кабмін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА