Інтерфакс-Україна
17:46 26.08.2021

Інформація про постраждалих українців у зв'язку з вибухом поблизу аеропорту Кабула наразі не надходила - речник МЗС

1 хв читати
Інформація про постраждалих українців у зв'язку з вибухом поблизу аеропорту Кабула наразі не надходила - речник МЗС

Інформація про постраждалих громадян України у зв'язку з вибухом поблизу міжнародного аеропорту Кабула поки що не надходила, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив посольству України в Таджикистані тримати на особливому контролі ситуацію у зв'язку із вибухом поблизу аеропорту Кабула. Інформація про наявність постраждалих українців наразі не надходила", - написав Ніколенко на сторінці у Twitter.

Раніше ЗМІ повідомили про вибух поблизу аеропорту Кабула в четвер, який організував смертник.

Пентагон підтвердив факт вибуху, повідомляється про значну кількість постраждалих.

Телеканал Fox News повідомив, що щонайменше троє військових США отримали поранення внаслідок вибуху біля міжнародного аеропорту Кабула.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві та області у другій половині дня очікується гроза

Російський військовий, обвинувачений у вбивстві полонених у Вовчанську, визнав свою вину

Зеленська планує зустрітися з Меланією Трамп під час Генасамблеї ООН в Нью-Йорку

Реформа шкільного харчування підштовхне партнерів бути активнішими в її підтримці, вважає Зеленська

Лісовий: ми зіткнулися з інформкампанією, спрямованою на зневіру молоді в можливості вчитися в Україні

Цьогорічний саміт Перших леді та джентльменів має відвідати рекордна кількість високих гостей - Зеленська

Правоохоронці затримали злочинне угрупування, яке тероризувало Прикарпаття

РФ нарощуватиме дронові атаки по Україні, поки розширюватиме виробництво ударних дронів за підтримки КНР, – ISW

ВАКС звільнив від відповідальності ексчленів НКРЕКП Формагея та Коваленко у справі "Роттердам+"

Голова Деснянської РДА Бахматов: Старостенко не робила запиту на виступ і зривала захід

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА