09:30 06.09.2021

Глава МВС Монастирський: Я не прихильник радикального поділу МВС, це неправильний підхід для безпеки

2 хв читати
Глава МВС Монастирський: Я не прихильник радикального поділу МВС, це неправильний підхід для безпеки

Структура Міністерства внутрішніх справ має залишатися цілісною для ефективного гарантування безпеки держави, наголошує міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

В ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання про доцільність сепарації структурних підрозділів міністерства, Монастирський сказав: "Я не прихильник радикальних поділів - Нацгвардії, Прикордонних військ, це неправильний підхід у принципі, з огляду на те, що система, яка склалася, працює".

За його словами, семирічний досвід співпраці всіх структур, які входять до МВС, засвідчив свою ефективність.

Як приклад міністр розповів, що в гарантуванні громадської безпеки на масових заходах задіяно приблизно 40% поліції та 60% Нацгвардії, і від їхньої координації між собою залежить те, наскільки буде забезпечено право на мирний протест. "Якщо буде збій, відбудеться конфлікт, тому постійно треба комунікувати. У Києві, де найбільше відбувається масових заходів, усі сили координує особисто начальник поліції Києва. На місцях - відповідальні, і це все - одна ланка. А якщо буде два центри ухвалення рішень, то розвал очевидний", - пояснив він.

При цьому Монастирський додав, що дискусії про поділ і перепідпорядкування структур, які входять до складу МВС, не є новелою.

"Прихильники поділу, міжнародні партнери говорять про те, що логічно було б виділити ці підрозділи. Але якщо ми говоримо про цілісний характер, про здатність забезпечити безпеку, то структура МВС має складатися саме з цих частин: Національна поліція, прикордонники, Нацгвардія, ДСНС і міграційна служба", - акцентував міністр.

Він підсумував: "П'ять структур МВС - це той кулак, який може забезпечити безпеку держави".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА