Інтерфакс-Україна
07:09 07.09.2021

Ситуація в Умані, де 29 тис хасидів святкують Новий рік, стабільна

1 хв читати
Ситуація в Умані, де 29 тис хасидів святкують Новий рік, стабільна

Ситуація в Умані, де хасиди святкують єврейський Новий рік (Рош га-Шана), оцінюється як стабільна і контролюється правоохоронцями, повідомила прес-служба Національної поліції в понеділок.

"На святкування Рош га-Шана в місто Умань прибуло понад 29 тисяч паломників-хасидів. Вулиці міста під час іудейського Нового року в цілодобовому режимі патрулюють близько тисячі правоохоронців... Загалом ситуація на території міста контролюється. Треба вживати відповідних заходів і проводиться профілактична робота щодо дотримання карантинних вимог", - йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Зазначається, що за час перебування хасидів в Умані до правоохоронців надійшло 38 повідомлень щодо порушення порядку. За результатами їх розгляду було складено шість адміністративних протоколів. Також поліція порушила три кримінальні справи за фактами підробки довідок про проходження ПЛР-тестів, надання підроблених водійських прав і збуту на території міста біт, електрошокерів та ножів.

Як повідомлялося, МВС України заявляло, що очікує прибуття близько 50 тисяч хасидів до Умані цього року на святкування Рош га-Шана. Хасиди щорічно приїжджають в Умань на єврейський Новий рік, щоб відзначити це свято і помолитися на могилі засновника брацлавського хасидизму рабі Нахмана, який жив у XVIII-XIX століттях. Минулого року через посилені протиепідемічні заходи з COVID-19 не всі охочі паломники змогли потрапити в Умань на Рош га-Шана.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА