Інтерфакс-Україна
12:10 08.09.2021

У будинку колишнього члена Меджлісу Менсеїтова відбувся обшук, його вивезли в невідомому напрямку

1 хв читати

У середу вночі в селищі Молодіжному у тимчасово окупованому Криму обшукали будинок колишнього члена сімферопольського меджлісу кримськотатарського народу Ельдара Менсеїтова.

Як повідомила перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, представники силових структур російської окупаційної влади вивезли його в невідомому напрямку.

"Черговий обшук і затримання в окупованому Криму. Сьогодні вночі в селищі Молодіжному обшукали будинок колишнього члена сімферопольського меджлісу кримськотатарського народу Ельдара Менсеїтова. Представники силових структур російської окупаційної влади вивезли його в невідомому напрямку", - написала Джапарова у Twitter в середу.

Вона зазначила, що 18 червня 2021 року Менсеїтов давав у т.зв. Вірменському міському суді свідчення як свідок захисту у справі проти лідера кримських татар Мустафи Джемілєва, якого судять у Криму заочно.

"Ці дії є продовженням репресій російським окупантом у Криму, як помста за діяльність "Кримської платформи", - зазначила Джапарова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

Понад 50 тис. громадян у "Дії" обрали склад Антикорупційної експертної групи при агентстві PlayCity

Німеччина призупинила експорт зброї до Ізраїлю, яка може бути використана в Секторі Гази

"Фокстрот" відкрив 6-й магазин у Кривому Розі

Нікополь під обстрілом: загинула 56-річна жінка, поранено чоловіка

Програма "Контракт 18-24" для операторів дронів залучила вже 46 підрозділів - Паліса

Пожилая женщина получила ранения в результате вражеского обстрела Купянска

Літня жінка отримала поранення внаслідок ворожого обстрілу Купʼянська

Примусова евакуація родин з дітьми оголошена з Ярового та 19 населених пунктів Лиманської громади

Україна разом із Молдовою мають рухатись у перемовному процесі щодо вступу в ЄС - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА