Інтерфакс-Україна
20:30 13.09.2021

Політолог Фесенко про відео з дачею хабара "нардепу Леросу": Це всього лише епізод "війни компроматів"

1 хв читати
Політолог Фесенко про відео з дачею хабара "нардепу Леросу": Це всього лише епізод "війни компроматів"

Поява в інформаційному просторі відеозапису, на якому людина, схожа на народного депутата Гео Лероса, отримує пакет із грошима, є черговим епізодом війни компроматів, яка триває в українській політиці, вважає політолог Володимир Фесенко.

"Одна з особливостей нашої політики - це війна компроматів із використанням записів телефонних розмов, а іноді й відеофайлів. Як виявилося, в цій війні "бумеранг може повертатися". Півтора роки тому нардеп Гео Лерос прославився відеокомпроматом, який він нібито отримав від якогось анонімного джерела. І ось тепер відеокомпромат з'явився проти самого Гео Лероса", - написав Фесенко у Facebook у понеділок.

Він зазначив, що не може ручатися ні за достовірність зазначеного відео, ні за його автентичність. "Для мене це лише епізод війни компроматів, а ситуацію з Леросом нехай перевіряють компетентні органи", - наголосив політолог.

Фесенко додав, що ця ситуація є "великим простором для різноманітних конспірологічних версій".

"Вкотре підтверджується одна із закономірностей української політики: на кожного "компроментера" знайдеться свій компромат, або на кожного розповсюджувача компромату знайдуть компромат проти нього", - резюмував Фесенко.

Раніше в одному з українських Telegram-каналів було оприлюднено відео, на якому людина, схожа на народного депутата Гео Лероса, отримує пакет, імовірно, з грошима. Пізніше зазначений відеозапис на своїй сторінці у Facebook оприлюднив також нардеп Юрій Камельчук (фракція "Слуга народу").

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

У Запорізькому районі помер один із постраждалих внаслідок російської атаки

У Запорізькому районі зазнали поранень двоє чоловіків через атаку дроном

Командувач СБС оголосив набір у свої підрозділи, планує закрити 15 тис вакансій

Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ

Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни нанесли удари по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло, п'ятеро постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА