Інтерфакс-Україна
08:49 14.09.2021

У Молдові прикордонники затримали двох українців і одного білоруса за контрабанду тютюнових виробів

1 хв читати
У Молдові прикордонники затримали двох українців і одного білоруса за контрабанду тютюнових виробів

Українські та молдавські прикордонники в ніч на вівторок затримали двох українців і одного білоруса, які порушували повітряний простір трьох країн заради контрабанди тютюнових виробів, їм загрожує тюремне ув'язнення згідно законодавства Молдови, повідомила прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в Facebook.

"Повітряне судно українські прикордонники спільно з молдовськими колегами затримали сьогодні вночі. Прикордонною поліцією Молдови спільно з українськими прикордонниками, за майже десять кілометрів від н.п. Сокиряни Новодністровського району (Україна) на околиці н.п. Грозніца Бричанського району (Республіка Молдова), виявлено АН-2 українського походження, легковий автомобіль молдовської реєстрації та групу осіб, що обслуговувала літак", - сказано в повідомленні.

Правоохоронці затримали трьох чоловіків, двох громадян України, жителя Києва та чернівчанина, а також громадянина Білорусі. Також виявили та вилучили засоби навігації, які використовували злочинці.

Наразі правоохоронці України і Молдови з'ясовують усі обставини правопорушення.

Зазначається, що контрабандистам загрожує тюремне ув'язнення відповідно до чинного законодавства Республіки Молдова.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Корнієнко перебуватиме у Давосі для участі у заходах Українського дому

ВАКС зменшив заставу голові АМКУ Кириленку з 25 до 20 млн грн - TI

Сибіга доручив закордонним дипустановам України ініціювати термінові збори коштів, подібні до польської акції

"Епіцентр" відновив роботу безкоштовного коворкінгу "Незламний хаб" на Почайній в Києві

ПС ЗСУ та Міноборони реалізують трансформацію системи протидії "шахедам" - Зеленський

ТОК Gulliver готують по повноцінного відкриття 1 лютого

Потепління в Україні слід очікувати після 22 січня - Укргідрометцентр

Віткофф і Кушнер 20 січня в Давосі обговорять мирний план щодо України з представником Путіна - ЗМІ

СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі

"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА