Інтерфакс-Україна
09:45 18.09.2021

В Афганістані скасували Міністерство у справах жінок і створили Міністерство чесноти – ЗМІ

2 хв читати
В Афганістані скасували Міністерство у справах жінок і створили Міністерство чесноти – ЗМІ

В Афганістані скасували Міністерство у справах жінок і створили на його базі Міністерство з пропаганди чесноти і уникнення пороків, повідомляє BBC.

Повідомляється, що на будівлі міністерства вже встановили табличку з новою назвою, вона говорить: Міністерство з пропаганди чесноти і уникнення пороків.

Таке відомство вже існувало раніше під час правління "Талібану", саме воно вводило суворі релігійні доктрини в країні відповідно до ісламського порядку, а також створювало серйозні обмеження життю жінок у країні. Воно відповідало також за роботу "поліції моралі", яка стежила за виконанням норм шаріату, ісламського закону. Будь-хто, хто порушував правила, зазнавав суворого покарання - шмагання, побиття, ампутація кінцівок, публічні страти.

У соціальних мережах поширюють відео, де жінки прийшли до будівлі нового відомства. Вони просять дозволити їм повернутися на роботу.

Представники "Талібану" коментувати нововведення відмовилися.

Раніше Міністерство освіти Афганістану повідомило, що заняття в середній школі відновляться тільки для хлопчиків.

У серпні бойовики руху "Талібан", які захопили владу в Афганістані, пообіцяли, що їх правління буде м'якішим, ніж у 1990-х роках. Зокрема, вони обіцяли не позбавляти жінок Афганістану права здобувати освіту аж до університетської та працювати. При цьому таліби заявили, що дівчатка і хлопчики, а також чоловіки і жінки не можуть перебувати в одному кабінеті під час навчання в школах і університетах.

У системі освіти Афганістану класи з першого по шостий вважаються початковими, в них навчаються діти з 7 до 13 років. Класи з 6-го по 12-й вважаються середніми, їх відвідують підлітки віком від 13 до 19 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Португалія відмовилася від заміни своїх винищувачів F-16 на більш сучасні F-35 через Трампа – ЗМІ

Велика Британія надасть 2 мільярди фунтів стерлінгів кредиту союзницьким урядам для закупівлі зброї британського виробництва – ЗМІ

Суд зобов’язав Мінкульт передати костел парафії: ухвалено остаточне рішення

Ціни на свинину можуть зрости через наближення Великодніх свят - аналітики

Журналістка Крюкова оскаржила санкції проти неї у Верховному суді

США готові відновити поставки в Україну плануючих бомб GLSDB – ЗМІ

Американці побоюються, що Трамп занадто тісно пов'язаний з Росією, - опитування Reuters/Ipsos

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА