Інтерфакс-Україна
08:09 21.09.2021

Зеленський прибув до Нью-Йорка для участі в Генасамблеї ООН - прес-секретар президента

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський прибув до Нью-Йорка для участі в 76-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, повідомив прес-секретар глави держави Сергій Никифоров.

"Президентський літак здійснив посадку в Нью-Йорку", - повідомив Никифоров агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, виступ президента України очікується в середу, 22 вересня, близько 16:40 (за місцевим часом).

У рамках візиту заплановано виступ президента на Генасамблеї ООН, низку двосторонніх і багатосторонніх зустрічей глави держави і міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

"Президент України зустрінеться і з Генеральним секретарем ООН, і з генеральним секретарем НАТО, і з лідерами кількох важливих держав, проведе окрему зустріч з іноземними інвесторами. Це буде дуже насичений візит, який розписаний буквально по хвилинах", - заявив глава МЗС України.

За його словами, "Зеленський консолідує міжнародну підтримку України заради протидії агресії РФ, залучення інвестицій та боротьби з пандемією COVID-19".

У вівторок, 21 вересня, у Володимира Зеленського запланована зустріч з президентами Польщі, Молдови та Грузії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Венс пояснив наслідки шатдауну в США

Глава МЗС Естонії: Китай має вплив, щоб зупинити агресію РФ та сприяти поверненню українських дітей

Україна та Швеція підписали угоду про співпрацю в розвитку оборонних технологій

Президент відзначив нагородами військових, які провели унікальну евакуацію пораненого бійця з російського оточення

Швеція та Україна підписали меморандум про співпрацю в галузі оборонних інновацій

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки ворожих дронів у Борівській громаді Харківської області

МЗС надає консульську підтримку затриманому в Італії українцю Кузнєцову, вимагає його повернення в Україну

У Дніпрі в результаті удару постраждали 6 людей, троє госпіталізовані

Шмигаль зустрівся з керівництвом компанї Saab, виробника шведських бойових літаків Gripen

Строки запровадження єАкцизу можуть бути перенесені на 10 місяців - до 1 листопада 2026 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА