Інтерфакс-Україна
20:27 22.09.2021

Разумков про замах на Шефіра: Я не пов'язував би це з боротьбою проти олігархів

2 хв читати
Разумков про замах на Шефіра: Я не пов'язував би це з боротьбою проти олігархів

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає некоректними спроби пов'язувати обстріл автомобіля першого помічника президента України Сергія Шефіра з боротьбою команди глави держави проти олігархів.

"Деякі колеги передчасно намагаються розвішувати якісь ярлики. Це дуже погана тенденція, і точно вдаватися до неї не варто. А те, що це (замах на Шефіра - ІФ) можна розцінювати як тиск, на Офіс (президента - ІФ), на президента або безпосередньо на Сергія Нахмановича (Шефіра - ІФ) - точно... Я не пов'язував би це з боротьбою проти олігархів", - сказав Разумков в інтерв'ю телеканалу "Прямий" у середу.

Спікер наголосив, що напад на Шефіра є злочином і "не має значення, хто його скоїв: багата людина, бідна чи якісь злочинні елементи".

При цьому, за словами Разумкова, важливо, щоб правоохоронні органи та генеральний прокурор Ірина Венедіктова "максимально ефективно й професійно спрацювали та знайшли справді і виконавців, і замовників".

Як повідомлялося, о 10-й ранку в середу, 22 вересня, поблизу с. Лісники (Київська обл.) було обстріляно автомобіль першого помічника президента України Шефіра, дістав поранення водій. В автомобіль було випущено понад 10 куль. Постріли були здійснені з лісу з автоматичної зброї за напрямком руху автомобіля.

За словами голови Національної поліції України Ігоря Клименка, правоохоронці наразі розглядають три основних версії замаху: державна діяльність потерпілого, тиск на вище керівництво країни, дестабілізація політичної ситуації в нашій країні, зокрема розглядається версія за участю спецслужб іноземних країн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НЗФ може зiткнутися з труднощами при виконаннi фiнансових зобов'язань через війну - керівництво

Київ вітає санкції ЄС проти російських пропагандистів та виступає за розширення списку таких осіб

Глава МВС: з початку цього року підрозділи Нацгвардії знищили та уразили 30 ворожих танків та 11 систем РЕБ

Енергокомітет Ради планує запросити на найближче засідання всю керівну команду Міненерго та провести спецзустріч з Кличком

Федоров повідомив про поглиблення оборонної співпраці з Нідерландами: лінія дронів, ППО та авіація

Засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться 12 лютого

Прокуратура: посадовцю КМДА повідомлено про підозру в недкларуванні корпоративних права підприємства у Польщі

ВАКС застосував запобіжний захід до колишніх топпосадовців Держприкордонслужби України

Голова ДІЯРУ вважає за необхідне продовження роботи місій МАГАТЕ на підстанціях, важливих для безпеки АЕС

Ускладнення роботи підприємств і транспорту очікується в суботу на сході та в центрі країни через мокрий сніг та ожеледицю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА