Інтерфакс-Україна
18:49 24.09.2021

Департамент патрульної поліції залишається у структурі Нацполіції України - Монастирський

1 хв читати
Департамент патрульної поліції залишається у структурі Нацполіції України - Монастирський

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський висловив своє категоричне бачення подальшого розвитку Департаменту патрульної поліції та його структурних підрозділів виключно в рамках діючої структури - міжрегіонального територіального органу Національної поліції.

Як повідомляється в Telegram-каналі Патрульної поліції, про це Монастирський заявив під час службової наради у п'ятницю з керівництвом Департаменту патрульної поліції та його територіальних підрозділів у всій Україні.

Цю позицію також підтримав присутній на нараді голова Національної поліції Ігор Клименко.

Під час зустрічі обговорювалися пріоритетні питання розвитку патрульної поліції та шляхи їх вирішення: підвищення рівня грошового забезпечення поліцейських, оновлення складу транспортних засобів, правової захищеності поліцейських, ідеться в повідомленні.

Джерело: https://t.me/patrolpolice_ua/1393

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок масованих ракетно-дронових атак у Київській області – Нацполіція

Двоє цивільних постраждали внаслідок ворожих атак у Дніпропетровській області

Прем’єр-міністр Канади оголосив додаткову економічну допомогу Україні на $2,5 млрд

Зеленський прибув до Канади

Кількість постраждалих внаслідок ракетно-дронової атаки на Київ зросла до 32 - Кличко

Льодову арену у Білій Церкві пошкоджено внаслідок ворожої ракетно-дронової атаки - НОК

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА