19:30 28.09.2021

Денісова вимагає від генпрокурора РФ провести перевірку у зв'язку з обшуками в мами активіста Краснова в Криму

2 хв читати
Денісова вимагає від генпрокурора РФ провести перевірку у зв'язку з обшуками в мами активіста Краснова в Криму

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до генерального прокурора РФ з вимогою негайно провести перевірку дій щодо незаконного проникнення в приміщення громадянки України, матері українського добровольця і громадського активіста Станіслава Краснова.

"Отримала інформацію про те, що сьогодні о 6 годині ранку в тимчасово окупованому Криму 12 співробітників так званого слідчого управління ФСБ м. Сімферополя зламали двері та увірвалися до квартири громадянки України, матері українського добровольця та громадського активіста Станіслава Краснова", - написала Денісова в Telegram-каналі у вівторок.

За даними омбудсмена, обшуки в будинку 74-річної жінки тривали протягом трьох годин "з абсолютним порушенням процесуальних прав: без жодних пояснень і роз’яснення прав, обов’язків та порядку проведення слідчих дій, без надання оригіналу рішення суду або постанови слідчого, а також без адвокатів". Унаслідок безчинств зламано меблі та пошкоджено особисті речі. Вилучено телефон й інші електронні носії без залучення до цього технічного фахівця, обов’язкового копіювання матеріалів та належного їх оформлення.

Потім жінку доставили до "слідчого управління ФСБ", де безпідставно тримали кілька годин.

Омбудсмен вважає такі незаконні й цинічні дії представників так званої поліції, ФСБ і Слідчого комітету стосовно громадянки України нічим іншим, як переслідуванням за проукраїнську позицію її сина, який проживає на підконтрольній уряду території.

Денісова звернулася до генерального прокурора РФ з вимогою негайно виконати перевірку дій щодо незаконного проникнення в приміщення громадянки України та подальшого її утримання.

Крім того, омбудсмен вимагає від уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової терміново вжити заходів для відновлення прав української громадянки та запобігання в майбутньому таким випадкам стосовно громадян України.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА