12:33 30.09.2021

Українська делегація в ТКГ підтримала можливість повернення до очних зустрічей, але не в Мінську, - Костін

1 хв читати
Українська делегація в ТКГ підтримала можливість повернення до очних зустрічей, але не в Мінську, - Костін

Українська делегація в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з питань Донбасу підтримала можливість повернення до очного формату зустрічей, але не в Мінську, заявив голова комітету Верховної Ради з питань правової політики та представник України в політичній підгрупі ТКГ Андрій Костін.

"Наші консультації з березня минулого року відбуваються у форматі відеоконференції. Тобто, на екрані перебуває людина, а поруч із нею ще двоє. Тим більше, ніхто з нас не знає, хто ще насправді за екраном перебуває. Це до питання про конфіденційність переговорного процесу. Саме тому Українська делегація і підтримала можливість повернення до очних зустрічей", - розповів Костін в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, на сьогодні вже тривають відповідні консультації, але про повернення очних зустрічей у Мінську не йдеться.

"Єдина наша позиція - має бути гарантована безпека всіх учасників, незалежність і конфіденційність проходження цієї процедури. Тому ми, безумовно, не розглядаємо Мінськ як місце для проведення очних консультацій. Але ми готові розглянути інші локації", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА