Інтерфакс-Україна
18:22 09.10.2021

Нову спробу запуску корабля Starliner можуть здійснити у 2022 році

1 хв читати

Наступна спроба запуску перспективного американського космічного корабля CST-100 Starliner, відкладена в серпні через виявлення неполадок, може бути зроблена в першій половині 2022 року, повідомило в суботу NASA.

"Можливе вікно для другого тестового орбітального польоту (OFT-2) продовжують обговорювати NASA, Boeing, United Launch Alliance і Східний стартовий комплекс. Наразі команда працює над можливим пуском у першій половині 2022 року, якщо буде готове обладнання, ракета і доступна космічна станція", - йдеться в повідомленні.

Корабель Starliner корпорації Boeing повинен був у рамках другого тестового польоту в безпілотному режимі стартувати до Міжнародної космічної станції 3 серпня, проте через технічні проблеми за три години до старту запуск відклали.

Під час підготовки до запуску безпілотного корабля CST-100 Starliner інженери компанії Boeing, що відповідають за його справність і стан, виявили несподівані показники положення клапана в руховій установці, повідомила компанія-розробник Boeing.

Корабель CST-100 Starliner корпорації Boeing розробляється для майбутніх польотів американських астронавтів на орбіту.

Під час першого тестового польоту корабля (20 грудня 2019 роки) йому не вдалося зістикуватися з МКС.

За контрактом із NASA корпорація Boeing отримала понад $5 млрд на розробку, виробництво корабля Starliner, а також здійснення його місій з доставки астронавтів на МКС і повернення їх на Землю. Він призначений для екіпажу в складі до семи осіб.

ОСТАННЄ

20 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У двох районах Миколаєва зникло світло після атаки РФ

Командир 125-ї бригади Третього армійського корпусу відправив офіцерів на Куп’янський напрямок

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА