Інтерфакс-Україна
13:34 11.10.2021

Помер водій автобуса, що потрапив у ДТП у Полтавській області

1 хв читати
Помер водій автобуса, що потрапив у ДТП у Полтавській області

 У лікарні від отриманих травм помер водій автобуса, який потрапив у ДТП у Полтавській області в понеділок, повідомляє обласна Національна поліція.

"Унаслідок ДТП за участю автобуса "Сканія", яка сталася на Полтавщині 11 жовтня, близько 6.40, 56-річний водій дістав тяжких тілесних ушкоджень. Чоловіка доправили до лікарні, де він згодом помер", - ідеться в повідомленні прес-служби Національної поліції в Полтавській області.

За інформацією поліції, ще десятьох пасажирів, котрі перебували в автобусі в момент ДТП, обстежують лікарі.

За цим фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Раніше повідомлялося, що в Полтавській області в понеділок уранці автобус, який прямував до Києва, з'їхав із проїжджої частини дороги та перекинувся на бік, постраждали водій і 10 пасажирів. В автобусі на момент ДТП перебували 22 пасажири та два водії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АРМА виявило протиправне користування арештованими активами АТ "Дніпроважмаш"

Більше половини справ про СЗЧ відкрито вже цього року – Офіс генпрокурора

Люксембург не відправлятиме війська в Україну, але допоможе "у космосі" - глава МЗС

Ірландська Divinereach придбала 25% акцій виробника цементу Dyckerhoff

Ексглава НКРЕКП Кривенко повідомила про закриття щодо неї справи "Роттердам+"

Третина угод на офісному ринку Києва пов’язана з переїздом з пошкоджених внаслідок військових дій будівель

На Рівненщині розслідують смерть військовозобов’язаного у приміщенні РТЦК та СП

Качка обговорив з керівництвом НАБУ та САП реалізацію Дорожньої карти реформ у сфері верховенства права

До шкіл наразі доставлено 73,8% із запланованих підручників – голова комітету Ради

Київ із 2023 року виплатив понад 778 млн грн допомоги для родин загиблих Захисників і Захисниць України - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА