Інтерфакс-Україна
16:50 12.10.2021

Затримано кілера, який намагався вбити миколаївського бізнесмена Тітова у 2020 році, - генпрокурор

2 хв читати
Затримано кілера, який намагався вбити миколаївського бізнесмена Тітова у 2020 році, - генпрокурор

ДНК на недопалках допомогло розкрити замах на вбивство миколаївського бізнесмена Михайла Тітова, відомого в кримінальних колах за прізвиськом "Мультик", повідомила генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

"Напередодні пізно ввечері ймовірного кілера затримали ... Затриманий громадянин уже мав конфлікт із законом і відомий у кримінальних колах. Він був судимий і є обвинуваченим у провадженнях щодо вимагання і шахрайства", - написала Венедіктова у Facebook у вівторок.

Вона нагадала, що замах стався у квітні 2020 року. "На горищі будинку навпроти місця, де часто бував потерпілий, стрілець улаштував засідку. Після замаху виконавець покинув там рушницю, на якій було знайдено сліди його ДНК. Прокуратура і поліція Миколаївщини постійно розширювали коло пошуку. Збіг трапився під час перевірки на причетність до скоєння злочину одного з місцевих жителів. Зразки ДНК на недопалках особи збіглися з тими, що залишилися на зброї, і вказали на особу стрілка", - розповіла генпрокурор.

За словами Венедіктової, Тітов був поранений у голову, після замаху вижив, але має значні проблеми зі здоров'ям. Одним із мотивів можливого замовлення його вбивства правоохоронці вважають перерозподіл кримінальних сфер впливу в регіоні. Потерпілий також є фігурантом у низці кримінальних проваджень.

Як повідомлялося, в Миколаєві вдень 6 квітня сталася стрілянина біля офісного центру "Техноконтракт" у центрі міста, внаслідок чого вогнепальне поранення дістав місцевий бізнесмен Тітов. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (замах на умисне вбивство), розглядали п'ять версій замаху.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

У Києві в Солом’янському районі внаслідок удару БпЛА виникли пожежі – мер

Велика Британія готує плани можливого розгортання військ НАТО в Гренландії на тлі заяв Трампа

Унаслідок обстрілів Херсонщини за добу загинула людина

Внаслідок атак на Запорізький район одна людина загинула, четверо поранені, обстріляно 23 населені пункти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА