Інтерфакс-Україна
14:12 20.10.2021

У 2022 році в Черкаській області розпочнеться спорудження Льодової арени та реставрація трьох замків - Зеленський

1 хв читати
У 2022 році в Черкаській області розпочнеться спорудження Льодової арени та реставрація трьох замків - Зеленський

У 2022 році в Черкаській області розпочнеться спорудження Льодової арени, спортивного комплексу в рамках програми "Велике будівництво" і реставрація трьох замків за програмою "Велика реставрація", заявив президент України Володимир Зеленський.

"Є наша програма - це великі спортивні унікальні мультикомплекси. Один із них буде побудований у Черкаській області, ще кілька басейнів. Окремо буде побудовано Льодову арену. Це все програми, які розпочнуться наступного року. В рамках "Великої реставрації" є три замки, внесені до програми", - сказав Зеленський представникам ЗМІ, перебуваючи з робочим візитом у місті Каневі Черкаської області.

Він зазначив, що в рамках програми "Велика реставрація" готуються документи для реставрації центру Канева.

Крім того, за його словами, у 2022 році в місті з'явився школа зі спортивним майданчиком для дітей і басейном.

Говорячи про дороги, президент зазначив, що в рамках поточного року заплановано ремонт близько 250 км доріг.

"Я думаю, що ще пару років - і ми завершимо всі головні дороги в Черкаській області", - сказав він.

"Вважаю, що в Черкаській області все є. Люди є, руки є, унікальні місця та історія є. Потрібно все це привести до нормального якісного вигляду", - резюмував Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський звернеться до лідерів ЄС в рамках саміту – лист Кошти

Студенти приватних закладів вищої освіти на держзамовленні також отримуватимуть стипендії - Свириденко

Уряд Фінляндії: РФ загострила глузливу риторику через діяльність НАТО та позицію Стубба

Ощадбанк повернув свої інкасаторські автомобілі, кошти і цінності поки залишились в Угорщині

При Кабміні почала діяти Національна рада з питань молоді – Свириденко

Зеленський обговорив з прем’єром Румунії оборонну і енергетичну підтримку

"Укренерго" у п’ятницю обмежуватиме населення п’ять вечірніх годин, промисловість – шість

НАТО перекинуло частину систем ППО з Європи на Близький Схід для захисту членів альянсу - американський командувач

JYSK відкрив два оновлені магазини у Черкасах та Чернівцях

Сирський: У підрозділах ЗСУ створюються взводи перехоплювачів БпЛА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА