Інтерфакс-Україна
17:40 22.10.2021

У київському КП "Плесо" відбуваються обшуки у справі про заподіяння шкоди довкіллю

1 хв читати
У київському КП "Плесо" відбуваються обшуки у справі про заподіяння шкоди довкіллю

Національна поліція України здійснює в КП "Плесо" обшуки із застосуванням обмежених заходів до співробітників підприємства, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Слідчі дії пов’язані із фактом забруднення невідомими особами водойми оз. Опечень-5 у 2019 році. У той час на виконання припису Держекоінспекції КП "Плесо", згідно зі своїми повноваженнями, звернулося до Київської аварійно-рятувальної служби, яка ліквідувала наслідки зазначеного забруднення. Зазначимо, що винних у скоєнні цього правопорушення досі не було знайдено", - зазначено в повідомленні.

Обшуки здійснюються за обвинуваченням КП "Плесо" у заподіянні шкоди довкіллю та порушенні законодавства про охорону водних ресурсів, з огляду на те, що КП "Плесо" є балансоутримувачем цього водоймища.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

Послаблення санкцій щодо Білорусі може створити юридичні лазівки для РФ – Тихановська

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

САП підтвердила внесення повної застави за ексголову Хмельницької МСЕК Крупу

Албанія стала першою країною у світі, де з'явився ШІ-міністр

Житель Успенівки Запорізької області загинув після російського авіабомбардування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА