06:59 27.10.2021

Група експертів FDA рекомендувала застосування вакцини Pfizer серед дітей віком від 5 до 11 років

2 хв читати
Група експертів FDA рекомендувала застосування вакцини Pfizer серед дітей віком від 5 до 11 років

Члени експертної групи з вакцин Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) проголосували у вівторок за схвалення вакцини Pfizer-BioNTech проти COVID-19 для дітей віком від 5 до 11 років, повідомляють американські ЗМІ.

За їхніми даними, 17 людей проголосували "за" схвалення вакцини, один експерт утримався.

Група експертів заявила, що переваги вакцинації дітей переважують ризики, пов'язані з вакцинацією.

"Вірус нікуди не подінеться. Ми маємо знайти спосіб жити з цим, і я думаю, що вакцини дають нам спосіб зробити це", - заявила радник FDA Жаннет Лі з Університету Арканзасу агентству Associated Press.

На думку учасників дискусії, незважаючи на те, що діти порівняно з літніми людьми піддаються меншому ризику серйозно захворіти на коронавірус, все ж у їхніх батьків повинен бути вибір, вакцинувати дитину чи ні.

Незважаючи на схвалення консультативного комітету, FDA ухвалить власне рішення щодо вакцинації дітей протягом наступних кількох днів.

Якщо буде вирішено схвалити вакцину, то наступного тижня це питання розглянуть Центри контролю та профілактики захворювань (CDC).

Pfizer і BioNTech заявили, що їхня вакцина проти COVID-19 більш ніж на 90% ефективна для захисту дітей віком від 5 до 11 років від коронавірусу, згідно з дослідженням, опублікованим FDA минулого тижня.

Білий дім у свою чергу повідомив, що у США достатній запас вакцин, щоб обладнати понад 25 тис. педіатричних відділень та відділень первинної медичної допомоги, сотні шкільних та громадських медичних клінік, а також десятки тисяч аптек для проведення щеплень.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА