13:05 27.10.2021

В Україні проти COVID-19 вакциновано 30% дорослого населення

2 хв читати
В Україні проти COVID-19 вакциновано 30% дорослого населення

В Україні проти COVID-19 хоча б однією дозою вакциновано 30% дорослого населення, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Сьогодні в Україні зробили рекордну кількість щеплень антиковідною вакциною за добу - 291 293 особи. Завдяки цьому ми досягли цифри 30% дорослого населення, які вакциновані хоча б однією дозою", - сказав він на брифінгу в середу.

Ляшко нагадав, що для вакцинації проти COVID-19 в Україні використовують вакцини, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Міністр наголосив, що "друга доза вакцини проти COVID-19 гарантована державою".

"Кожен, хто отримав першу дозу вакцини проти COVID-19, зможе завершити курс вакцинації, прийшовши на друге щеплення", - сказав він.

Ляшко повідомив, що наразі у пунктах вакцинації сьогодні є понад 9 мільйонів доз вакцини для щеплення.

"У нас до кінця року щотижня розплановано постачання вакцин, закуплених і коштом державного бюджету, і тих, що постачаються до країни завдяки участі в глобальному механізмі COVAX", - сказав він.

Ляшко нагадав, що, відповідно до укладених контрактів на закупівлю, до кінця 2021 року в Україну надійдуть іще 13,4 млн доз вакцин "Комірнаті" компанії Pfizer. Також підтверджено на 2021 рік постачання 5,45 млн доз вакцини від глобальної ініціативи COVAX.

"Отже, загальна сумарна кількість очікуваної в Україні вакцини до кінця 2021 року становить 18,85 млн доз", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА