ДБР повідомило про підозру поліцейському, який збив пішохода і сховався з місця ДТП
![ДБР повідомило про підозру поліцейському, який збив пішохода і сховався з місця ДТП](https://media.interfax.com.ua/media/thumbs/images/2017/12/EH0sk1qtrXi1.jpg)
Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому оперуповноваженому районного управління поліції на Житомирщині через скоєння смертельної ДТП у стані алкогольного сп'яніння.
"У квітні 2021 року приблизно о 22:00 у селі Малинівка Коростенського району Житомирської області поліцейський здійснив наїзд на пішохода. Від отриманих травм чоловік загинув на місці події. Після скоєного поліцейський втік з місця ДТП, навіть не спробувавши допомоги потерпілому. За свідченнями свідків правоохоронець перебував у стані алкогольного сп'яніння", - зазначено у повідомленні прес-служби ДБР.
Як повідомляється, правоохоронець двічі відмовлявся давати свідчення у справі і лише після показань свідків та висновку експертизи зізнався, що перебував за кермом під час ДТП.
Наразі його звільнено з лав Нацполіції.
Екс-поліцейський підозрюється у порушенні правил безпеки дорожнього руху у стані сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого, та залишення в небезпеці (ч.3 ст.286-1, ч.1 ст. 135 КК України). Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.