08:50 12.11.2021

Завод "Укроборонпрому" візьме участь у створенні вітчизняних бойових роботів

1 хв читати
Завод "Укроборонпрому" візьме участь у створенні вітчизняних бойових роботів

ВАТ "Меридіан" ім. Корольова, що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", візьме участь у створенні вітчизняних бойових роботів, повідомила прес-служба "Укрборонпрому".

"ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова, який входить до складу концерну, ТОВ "Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge" і команда розробників проекту "Мобільні бойові роботи" підписали договір про співпрацю. Це стало першим кроком із реалізації п’яти інноваційних вітчизняних ідей для оборонної сфери", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що проекти було відібрано серед фіналістів конкурсу стартапів Sikorsky Challenge-2021, створених українськими науковцями й винахідниками. Ці розробки пройшли попередній відбір, під час якого фахівці оцінювали їхню інноваційність, технологічну завершеність, можливість розгортання виробництва на потужностях "Меридіану" тощо.

Першим планують реалізувати проект "Мобільні бойові роботи" - це безекіпажні наземні компактні машини, призначені для виконання логістичних, розвідувальних і бойових завдань, зокрема вогньової підтримки та розмінування.

Як повідомляється, холдинг Sikorsky Challenge забезпечить маркетинговий супровід, а завод "Укроборонпрому" - серійне виробництво.

Інші чотири проекти, реалізацію яких планують розпочати згодом, стосуються протидії ворожим БПЛА, розмінування територій за допомогою дронів, мережевих технологій інтелектуального відеомоніторингу повітряного простору у видимому та інфрачервоному діапазонах частот і високоточного наведення засобів ураження повітряних об'єктів, а також створення економічного електродвигуна.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА