Інтерфакс-Україна
17:26 13.11.2021

У Делі через забруднене повітря з 15 листопада закривають школи

1 хв читати
У Делі через забруднене повітря з 15 листопада закривають школи

Влада Делі оголосила про закриття шкіл на тиждень через підвищений рівень забруднення повітря в столиці Індії, повідомляє в суботу Times of India.

"З понеділка школи закриють, щоб діти не дихали забрудненим повітрям", - наводить видання слова першого міністра Делі Арвінда Кеджрівала.

Крім того, за розпорядженням столичної влади на чотири дні припинено будь-які будівельні роботи, а державним службовцям наказано перейти на роботу з дому. Приватний бізнес повинен буде дотримуватися цього правила "за можливості".

У суботу в Делі було зафіксовано різке збільшення забрудненості повітря, що перевищило рівень норми у 20 разів.

ОСТАННЄ

Путін оголосив великоднє перемир'я, повідомляють росЗМІ

Виставка української писанки відкрилася в Римі

У харківських лікарнях залишається 18 постраждалих внаслідок п’ятничної ракетної атаки - Синєгубов

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА