09:11 01.12.2021

Смертність від COVID-19 скоротилася на 10% - ВООЗ

1 хв читати
Смертність від COVID-19 скоротилася на 10% - ВООЗ

Смертність серед заражених коронавірусом COVID-19 у всьому світі скоротилася на 10% порівняно з попереднім тижнем, однак рівень нових випадків зараження у світі залишається незмінним, повідомляє ВООЗ у щотижневому епідеміологічному бюлетені.

За інформацією ВООЗ, за тиждень із 22 до 28 листопада кількість нових випадків зараження коронавірусом майже не змінилася. Водночас в Африці було зафіксовано сильне зростання захворюваності (на 93%). Також захворюваність продовжила зростати у Європі (на 7%) та у регіоні західної частини Тихого океану (на 24%). У Південно-Східній Азії та Америці захворюваність впала (на 11% та 24% відповідно).

Загалом у світі за тиждень було зафіксовано майже 3,8 млн нових випадків зараження.

Кількість смертей від захворювання зменшилася на 10% порівняно з показниками за минулий тиждень. У всіх регіонах, окрім Південно-Східної Азії та Африки, смертність упала або майже не змінилася. У цих двох регіонах вона продовжила зростати (на 26% та 7% відповідно). Найсильніше кількість смертей від наслідків захворювання зменшилася в Америці (на 36%).

Загалом за тиждень було зафіксовано майже 47,5 тис. спричинених COVID-19 смертей у всьому світі.

За весь період пандемії у світі було виявлено понад 262,8 млн випадків зараження коронавірусом та понад 5,2 млн смертей від наслідків коронавірусу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА