Інтерфакс-Україна
18:01 10.12.2021

У Харкові студент проник у тунель метро, тепер йому загрожує до 5 років позбавлення волі

1 хв читати
У Харкові студент проник у тунель метро, тепер йому загрожує до 5 років позбавлення волі

У Харкові поліцейський і співробітник метро затримали людину, яка стрибнула на рейки метро на станції "Центральний ринок" і побігла тунелем у бік станції "Площа Конституції".

"Ним виявився 16-річний студент одного з харківських коледжів. Його запросили до кімнати поліції для пояснень", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Повідомлення про те, що сторонній проник у тунель на станції метро "Центральний ринок", надійшло до поліції 10 грудня близько 15:36. З колій було знято напругу та призупинено рух електропоїздів на Холодногірсько-Заводській лінії метрополітену. Наразі рух на лінії відновлено.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає до 5 років обмеження волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апеляційна палата ВАКС частково змінила обов'язки, покладені на фігуранта справи щодо завдання збитків Національному інституту раку

Європейська Комісія та Україна узгодили умови торгівельних відносин щодо агропродукції - єврокомісар

Вітер лишив без енергопостачання майже 1 тис абонентів у Миргородському районі – обладміністрація

НАБУ повідомило про протокол на заступника міністра енергетики за ненадання інформації про міжнародну допомогу

Міндовкілля презентувало проєкт закону, що визначатиме критерії "зеленого" відновлення

В Україні в останні місяці зафіксовано суттєве зростання кількості жертв серед цивільних та порушень прав людини - ООН

Зеленський анонсував розмови з керівниками ЄС щодо додаткового фінансування для виробництва дронів і спільних виробництв

Зеленський обговорить з главою МЗС Німеччини збільшення постачання ППО

Глава МЗС Німеччини вважає, що перший кластер у переговорах про вступ України в ЄС може бути відкритий під головуванням Данії

Бюджетна декларація побудована на девальвації до 44,8 грн/$1 на кінець 2026р та 45,8 грн/$1 на кінець 2028р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА