Інтерфакс-Україна
13:21 16.12.2021

Уряд Ізраїлю передасть Україні півмільйона доз вакцини AstraZeneca

1 хв читати
Уряд Ізраїлю передасть Україні півмільйона доз вакцини AstraZeneca

Уряд Ізраїлю передасть Україні 500 тис. доз вакцини проти коронавірусної інфекції COVID-19 виробництва компанії AstraZeneca в межах механізмів ініціативи COVAX, повідомляє посольство Ізраїлю в Україні.

"Уряд держави Ізраїль, враховуючи виклики пандемії COVID-19, що виникли перед усім світом, та особливі міцні відносини між державами та народами Ізраїлю та України, ухвалив рішення передати Україні півмільйона доз вакцини AstraZeneca", - йдеться у повідомленні посольства, поширеному у четвер.

Посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський присвятив цей жест до 30-річчя встановлення дипвідносин між країнами. "Ми раді, що маємо можливість допомогти Україні у боротьбі з COVID-19. Через десять днів ми відзначатимемо 30 років від дня встановлення дипломатичних відносин між нашими двома країнами, і цей жест є символом міцних зв'язків і дружби, які існують між Ізраїлем та Україною", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрпошта" запустила в обіг поштову марку "Різдвяний янгол"

Італійський виробник радіолокаторів для систем ППО Leonardo уклав контракт на перші радари наступного покоління

Окупанти влучили в багатоповерховий будинок у Чернігові

Мер Києва анонсував збільшення ветеранам компенсації за придбання автівок до 605 тис грн

Держава компенсуватиме витрати установам, які тимчасово безоплатно розміщують ВПО, - Свириденко

Зеленський повідомив про кореляції між зйомками території України китайськими супутниками та російськими влучаннями по відповідних об’єктах енергетики

РФ намагається виводити свої енергетичні компанії з-під дії санкцій - розмова Зеленського з керівником СЗР

Оборона Мирнограда поповнена додатковими силами та засобами, логістичні "коридори" до західної частини міста посилені новими підрозділами - ДШВ

У Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води внаслідок ворожих ударів по критичній інфраструктурі

Голова Нацполіції: За рік з Донеччини і Харківщини евакуювали понад 10 тис. цивільних, зокрема майже 2 тис. дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА