Інтерфакс-Україна
07:29 18.12.2021

ВООЗ схвалила індійську вакцину проти коронавірусу CovavaxTM

1 хв читати
ВООЗ схвалила індійську вакцину проти коронавірусу CovavaxTM

Всесвітня організація охорони здоров'я надала дозвіл на надзвичайне використання вакцини проти коронавірусу CovavaxTM, виготовленої індійським Інститутом сироватки за ліцензією американської компанії Novavax, повідомляє Associated Press.

Очікується, що вакцина буде схвалена низкою країн, які пускають лише щеплених проти коронавірусу мандрівників.

Одна з переваг препарату – простіші умови зберігання. Для проходження повного етапу вакцинації потрібно зробити дві дози вакцини.

Поки що залишається відкритим питання, наскільки вакцина може допомогти у боротьбі з новим штамом "омікрон".

Очікується, що ця вакцина допоможе збільшити рівень вакцинації у країнах з низьким рівнем доходу – вона буде застосовуватись зокрема в рамках програми ВООЗ – COVAX.

CovavaxTM стала дев'ятою вакциною проти COVID-19, схваленою ВООЗ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрпошта" розпочала виплату 1 тис. грн "Зимової підтримки"

ЗСУ отримали перші 100 тисяч FPV-дронів через DOT-Chain Defence, майже третина — на оптоволокні

Внаслідок атаки російських БпЛА пошкоджено будівлю УЧХ на Чернігівщині

Швеція не визнає незаконну анексію Росією українських територій

Кошта поговорив із Зеленським: Єдина та скоординована позиція ЄС є ключовою для успішного результату мирних переговорів для України та Європи

Кислиця: Зустріч в Женеві була довгою, але продуктивною

Україна та США працюють, щоб були пункти щодо визволення всіх українських полонених і повернення дітей, – Зеленський

Членство України в ЄС та НАТО мають бути елементами гарантій її безпеки - Стефанчук

Подано уже 200 тис. заявок на отримання 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій

Зеленський після розмови зі Стуббом: Кожна спільна дія з нашими партнерами повинна бути ретельно продумана, рішення мають бути реалістичними

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА