Інтерфакс-Україна
13:02 18.12.2021

Чергове випробування гіперзвукової ракети в США закінчилося невдачею

1 хв читати
Чергове випробування гіперзвукової ракети в США закінчилося невдачею

Чергове, вже третє цьогоріч випробування прототипу американської гіперзвукової ракети AGM-183 Air-Launched Rapid Response Weapon (ARRW) було невдалим, повідомляє видання The Drive, посилаючись на керівника програми озброєнь ВПС США бригадного генерала Гіта Коллінза.

За наявними даними, випробування проводилося 15 грудня. Прототип ракети AGM-183А (ARRW) не відокремився від стратегічного бомбардувальника B-52H Stratofortress, з якого вона мала стартувати. Причини поки що не встановлені.

Це вже третя поспіль невдала спроба випробування американської гіперзвукової ракети, перша з яких відбулася в квітні.

"15 грудня 2021 року ВПС США зробили спробу провести льотне випробування носія гіперзвукової зброї повітряного базування AGM-183А (ARRW) з літака B-52H Stratofortress", - повідомив Коллінз у заяві, переданій виданню.

"Послідовність запуску була перервана перед самим запуском через невідому проблему. Ракета повернеться на завод, і негайно почнеться аналіз телеметрії і бортових даних. Програма буде прагнути відновити льотні випробування якомога швидше", - сказав генерал.

Повний текст матеріалу доступний у стрічці новин за підпискою

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили безпілотних систем уразили за добу 780 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 154 бойові зіткнення

Спецпосланець Трампа повідомив про ймовірне звільнення близько 1000 політичних в'язнів у найближчі місяці

Окупанти втратили впродовж доби 710 військовослужбовців - Генштаб

14 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА