Інтерфакс-Україна
13:35 22.12.2021

МВС України працює над створенням єдиного Сервісного центру з технічного обслуговування вертольотів

1 хв читати
МВС України працює над створенням єдиного Сервісного центру з технічного обслуговування вертольотів

У середу, 22 грудня, відбулася нарада керівництва Міністерства внутрішніх справ України та органів виконавчої влади щодо створення в Україні єдиного Сервісного центру з технічного обслуговування вертольотів, який дасть змогу ремонтувати та модернізувати гелікоптери французького виробництва Airbus.

"Нам потрібно узгодити планові ремонти французьких вертольотів, які знаходяться на службі у системі МВС. Окремо маємо завершити всі процедури, щоб Сервісний центр нарешті став Сервісним центром. Тобто узгодити всі питання з документацією, щоб ми вже самостійно могли обслуговувати свою техніку", - наголосив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, повідомляє прес-служба МВС.

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров додав, що Ніжин є головною базою сервісного обслуговування, там створено всю інфраструктуру для важких вертольотів Н-225, але на цій базі можуть обслуговувати й інші типи вертольотів.

"Основаною базою обслуговування поліції буде місто Канів. Для Держприкордонслужби – це Одеса та Харків, там буде створена відповідна інфраструктура. Олександрія є основною базою розташування повітряних сил Національної гвардії України", – сказав він.

Гончаров уточнив, що з наступного року МВС використовуватиме навчальну базу Кременчуцького льотного коледжу, який отримав матеріали, макети обладнання, інструктори якого пройшли підготовку на заводі Airbus у Франції.

"Крім того, французькі інструктори приїжджатимуть в Україну, аби надавати консультації", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пісторіус підтримав стратегію нерозголошення інформації про постачання озброєння в Україну

У Німеччині можуть відновити призов, якщо не вистачить охочих йти в армію добровільно

Зеленський подякував Папі Леву XIV за готовність до посередництва у мирному процесі

Швейцарія профінансує EUR6,4 млн внесок України за підписку на додаткові акції ЄБРР

Китай призупиняє дію низки заходів експортного контролю щодо компаній США

Кількість загиблих через ракетний удар по Сумській громаді зросла до трьох

Кулеба в рамках підготовки до URC2025 провів ряд зустрічей з представниками італійського уряду та громад

Зеленський призначив Джелялова послом у Туреччині

Зеленський: Я очікую, хто прибуде від Росії, тоді буду визначати, які кроки варто робити Україні

В Україні незабаром створять статистичних 9 макрорегіонів - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА