Інтерфакс-Україна
07:45 29.12.2021

У більярдному клубі Одеси зловмисник вчинив стрілянину, в результаті чого загинула людина, ще одну поранено

1 хв читати
У більярдному клубі Одеси зловмисник вчинив стрілянину, в результаті чого загинула людина, ще одну поранено

У більярдному клубі Одеси на вул. Посмітного зловмисник вчинив стрілянину, поранивши двох людей, один з яких загинув, а іншого доправили до лікарні, повідомив відділ комунікації поліції Одеської області.

"Поліцейські встановлюють обставини стрілянини в більярдному клубі. В результаті події вогнепальні поранення отримали двоє чоловіків. Один із них загинув, інший доставлений до лікарні. Повідомлення про стрілянину до правоохоронних органів надійшло від адміністрації закладу", - сказано в повідомленні.

Правоохоронці встановили передбачуваного зловмисника та вилучили у нього зброю, з нею проводять невідкладні заходи.

Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.115 (навмисне вбивство) та ч.2 ст.15 ч.1 ст.115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві зафіксовано падіння уламків у двох районах, у Святошинському викликано медиків – влада

Київ зазнає комбінованої ворожої атаки, працює ППО – Кличко

У Донецькій області внаслідок обстрілів загинули троє цивільних, ще п’ятеро поранені – прокуратура

У КИЄВІ ЧУТНО ВИБУХИ, ПРАЦЮЄ ППО

У Білопіллі Сумської області внаслідок обстрілу поранено чоловіка, пошкоджено понад 10 будинків – ОВА

Київ перебуває під загрозою атаки понад 20 ворожих БпЛА – Кличко

Єрмак обговорив із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії обмін полоненими та кроки до миру

Сибіга відкрив прем’єру фільму Культурних сил "In Thanks We Trust" про музичний тур на знак вдячності США

Харківський шпиталь зібрав кошти на новий КТ, на його закупівлю та установку знадобиться ще 2,5-3 місяці

З початку доби Сили оборони відбили 150 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА