Інтерфакс-Україна
08:39 18.01.2022

В Алмати з початку заворушень затримано загалом понад 2,7 тис. осіб

1 хв читати
В Алмати з початку заворушень затримано загалом понад 2,7 тис. осіб

В Алмати з початку антитерористичної операції затримано понад 2,7 тис. осіб за підозрою щодо участі в масових заворушеннях, повідомив у вівторок інформцентр комендатури міста.

"Загалом від початку антитерористичної операції затримано 2 тис. 748 учасників незаконних акцій, мародерств та інших злочинів", - йдеться у повідомленні штабу.

Раніше повідомлялося про 2 тис. 601 затриманого.

З початку операції вилучено 131 одиницю вогнепальної зброї та 4 тис. 179 боєприпасів, зазначили у штабі.

Минулої доби на пульт поліції надійшло 437 повідомлень, в call-centre комендатури - 41 сигнал від громадян, які вимагали оперативного реагування, всі повідомлення відпрацьовані.

Масові заворушення в Алмати відбулися першого тижня січня після того, як у Жанаозені (місто в Мангістауській області на заході країни) почалися мітинги проти різкого підвищення цін на скраплений газ. Мітинги в Жанаозені переросли у масові протести в усій країні з економічними та політичними вимогами.

На сьогодні в Алмати зберігається "червоний" рівень терористичної загрози, діє комендантська година.

Минулої неділі начальник поліції Алмати Канат Таймерденов повідомив, що під час заворушень у місті загинули 149 людей, зокрема 11 співробітників правоохоронних органів. Серед загиблих є як мирні жителі, так і учасники акцій протесту, які здійснювали напади. Він також повідомив, що під час заворушень злочинці викрали понад 1,3 тис. одиниць зброї.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА