Інтерфакс-Україна
18:15 07.02.2022

Кулеба: Ми працюємо, щоб після Берліна було заплановано ще одну зустріч радників лідерів "нормандської четвірки"

1 хв читати
Кулеба: Ми працюємо, щоб після Берліна було заплановано ще одну зустріч радників лідерів "нормандської четвірки"

Дипломати виконують роботу над тим, щоб після зустрічі радників лідерів країн нормандського формату у Берліні було призначено ще одну зустріч, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Була дуже непроста зустріч у Парижі. Непростою є підготовка до зустрічі в Берліні. Але ми працюємо над тим, щоб щонайменше після зустрічі в Берліні переговори на рівні радників нормандського формату продовжилися, було заплановано ще одну зустріч, бо це означатиме, що Росія залишиться на дипломатичному треку, це дуже важливо саме собою", - заявив Кулеба на пресконференції з міністром закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок у Києві в понеділок.

Планом максимум, додав міністр, є відновлення роботи Тристоронньої контактної групи.

"Як максимум, ми сподіваємося, що буде напрацьовано конкретні рішення про те, як розблокувати по суті роботу Тристоронньої контактної групи. І зрушити з місця. Усі ті конспірологічні теорії, чутки, які нині циркулюють в українському медіапросторі та нагнітають атмосферу – вони не відповідають дійсності. Ні на які переговори Україна не їздить для того, щоб здавати свої позиції чи завдавати шкоди національним інтересам. І переговори в Берліні не стануть винятком із цього правила", - наголосив Кулеба.

Раніше офіційний представник уряду ФРН Крістіане Гофманн повідомила, що зустріч "нормандської четвірки" на рівні радників у Берліні може відбутися вже цього тижня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бельгія посилить Національний центр повітряної безпеки та буде збивати чужі БпЛА – ЗМІ

Двох людей поранено, серед них є дитина, через російську атаку на Сумщині

З-під завалів будинку в Кам’янському дістали тіло чоловіка, аварійно-рятувальні роботи завершено - ОВА

Знеструмлено 8 шахт на Дніпропетровщині внаслідок удару РФ

Ворог окупував Павлівку в Запорізькій області - DeepState

Україна отримає доступ до оборонного фонду Євросоюзу (EDF) – Єврорада

ЄК вітає угоду щодо міні-омнібусу оборони та можливість участі України в Європейському оборонному фонді

Ще одного посадовця "Київмедспецтрансу" підозрюють у розкраданні майже 2 млн грн на каретах "швидкої"

Україна синхронізувала 19-й пакет санкцій ЄС проти Росії - Зеленський

БЕБ сформувало атестаційні та кадрові комісії для переатестації та відбору працівників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА