Інтерфакс-Україна
11:11 10.02.2022

Голова ОБСЄ Рау відвідає РФ наступного тижня

1 хв читати
Голова ОБСЄ Рау відвідає РФ наступного тижня

Нинішній голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Польщі Збігнев Рау повідомив, що відвідає РФ наступного тижня з огляду на занепокоєння щодо безпекової ситуації навколо України.

"Ми серйозно занепокоєні безпековою ситуацією і навколо України, і на Донбасі, і зростанням військової присутності Росії вздовж кордону з Україною, а також у Білорусі. Як чинний глава, я продовжу забезпечувати і закликати країни-учасниці шукати точки дотику. У цьому контексті наступного тижня я їду до Москви", - сказав Рау на пресконференції за результатами переговорів із міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою в Києві у четвер.

Він наголосив, що підтримка форматів ОБСЄ щодо вирішення конфліктів та мирних процесів – це пріоритет польського головування в ОБСЄ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В західних областях України очікуються пориви вітру 15-20 м/с – Укргідрометцентр

Сили оборони уразили Кірішський НПЗ у Ленінградській області рф – Стратком ЗСУ

ЄС дозволив Україні продовжити роботу над переговорними кластерами після завершення скринінгу 30 вересня

Для України вперше під час євроінтеграції країн буде застосована унікальна процедура, яка дозволяє не чекати згоди Угорщини – віцепрем’єр Качка

В Польщі зростає хвиля проросійських настроїв, і роль політиків – зупинити цю хвилю – Туск

Естонія продовжить підтримку українських військових на 100 млн євро – міністр оборони Певкур

Здійснили комбіновану атаку на залізничну логістику окупантів: ліквідовано «росгвардійців», знищено дорожнє полотно - джерела в ГУР

В Україні в наступні дві доби переважно без опадів, лише на заході місцями дощі – Укргідрометцентр

Вартість війни для бюджету України за рік зросла на 22,9% у доларах – глава Бюджетного комітету Ради

На Київщині сталася детонація боєприпасів у поїзді, що перевозив військовий вантаж - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА