Інтерфакс-Україна
11:55 10.02.2022

Кулеба закликає ОБСЄ активізувати роботу на кримському напрямі

1 хв читати
Кулеба закликає ОБСЄ активізувати роботу на кримському напрямі

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наполягає на активнішій роботі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ щодо окупованого РФ півострова Крим, на який також поширюється мандат місії.

"Донбас – це справді наразі тема номер один, але не забуваємо про Крим", - сказав Кулеба на спільній пресконференції з чинним головою ОБСЄ та міністром закордонних справ Польщі Збігнєвом Рау у четвер у Києві за підсумками переговорів із ним.

"Я хочу нагадати, що мандат СММ ОБСЄ поширюється на всю територію України, зокрема Крим, і ми хочемо бачити активнішу роботу СММ ОБСЄ на цьому напрямі", - додав глава українського зовнішньополітичного відомства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

Трамп позитивно оцінив заяви Путіна про перемир’я і заявив, що має на нього важелі впливу

Рада Європи ухвалила Конвенцію про захист професії адвоката

Україна вірогідно виходить із Курської області РФ під тиском США

Чехія готова профінансувати оновлення двох лікарень на Дніпропетровщині – очільник ОВА

У Покровську дістали поранення шестеро людей, серед них 15-річний підліток

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА