Інтерфакс-Україна
10:45 14.02.2022

Понад 62 тис. комп'ютерів придбано в межах проєкту "Ноутбук кожному вчителю"

2 хв читати
Понад 62 тис. комп'ютерів придбано в межах проєкту "Ноутбук кожному вчителю"

У рамках національного проєкту "Ноутбук кожному вчителю" Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації України придбано 62 тис. 674 ноутбуки для закладів загальної середньої освіти, в яких працюють 191 тис. 380 учителів і навчаються 2 млн 513 тис. 273 учнів, повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлетт на підставі офіційних звітів щодо закупівлі ноутбуків.

"Спільними зусиллями за короткий проміжок часу нам вдалося не просто забезпечити комп’ютерною технікою чимало вчителів, а й перевиконати план. Я впевнений, що це лише початок. Працюємо далі заради розбудови якісної системи освіти та створення гідних умов праці освітянам", - наголосив Шкарлетт.

Як наголошується в повідомленні на сайті Міносвіти в понеділок, під час реалізації програми досягнуто співвідношення 1 ноутбук на 1 педагогічного працівника, як це передбачено в постанові Кабінету Міністрів №403 від 21 квітня 2021 року. За планом, 60 тисяч ноутбуків мали отримати 24 області та Київ за рахунок субвенції та співфінансування від кожної з областей.

Із виділених 980 млн грн субвенції касових видатків здійснено на 860 млн грн. Економія становить 107,8 тис. грн, 73 млн з яких спрямовано на придбання автобусів та обладнання вбиралень у школах, а майже 35 млн грн повернуто до бюджету. Співфінансування з місцевих бюджетів становить 243,2 млн грн, з яких 14,4 млн грн не були освоєні й теж повернуті до бюджету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Зелена" гілка Київського метрополітену відновила рух у звичайному режимі

У Запоріжжі рятувальники потрапили під повторний обстріл росіян, один надзвичайник постраждав

На Харківщині від обстрілу постраждало агропідприємство

Глава МЗС Польщі Сікорський отримав звання почесного доктора Львівського університету ім. І.Франка

УКФ планує оголосити окремий конкурс для підтримки музичної індустрії в 2026 році

Енергетики повністю заживили споживачів Черкащини й частково зменшили обсяг відключень на Харківщині – Міненерго

Сенат США схвалив оборонний бюджет на $952 млрд, на допомогу Україні передбачено $500 млн – ЗМІ

СБУ затримала лікаря, клірика та ексохоронця соратника Медведчука за організацію схем для ухилянтів

Графіки погодинних відключень е/е можливі лише за командою "Укренерго", про що споживачам оперативно повідомлять, – "ДТЕК"

Тетяна Чорновол скористалася відстрочкою на рік, наданою їй ЦВК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА