Інтерфакс-Україна
15:54 20.02.2022

Україна закликає провести міжнародне розслідування нібито потраплянн українських снарядів на територію РФ – Кулеба

1 хв читати
Україна закликає провести міжнародне розслідування нібито потраплянн українських снарядів на територію РФ – Кулеба

Українська сторона ініціює проведення міжнародного розслідування інформації про нібито потрапляння українських снарядів на територію РФ в Ростовській області, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Я вчора заявив і підтверджую, що Україна закликає провести неупереджене міжнародне розслідування нібито потрапляння нібито українських снарядів на територію Росії. Про це вчора повідомляли російські ЗМІ. Нам нема чого приховувати, ми знаємо, що жодних позиційних обстрілів Україна не проводила", – сказав Кулеба на онлайн-брифінгу в неділю.

Раніше на сайті Слідчого комітету (СК) РФ з'явилося повідомлення про намір розслідувати вибух снаряда в Ростовській області. За даними російських ЗМІ, "снаряд, який був випущений з території України, розірвався в Ростовській області на відстані близько кілометра від кордону".

Кулеба спростував звинувачення в нібито потраплянні українських снарядів на територію РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з новим очільником МЗС ФРН зміцнення співпраці

Єрмак дасть доручення своєму заступнику вивчати питання підняття зарплати військовослужбовцям

РФ не може воювати без Китаю - Єрмак

Більшість у Конгресі США вірить у боротьбу України - член Палати представників Росс

НБК "Укриття" внаслідок удару дрона в лютому налічує приблизно 330 отворів по 30-50 см – глава МАГАТЕ

Єрмак: Для нас важливо, щоб припинення вогню було повне, безумовне, і саме в цьому полягає українська позиція

МАГАТЕ вчергове має проблеми з заміною своєї команди на ЗАЕС, яка перебуває там понад два місяці – Гроссі

Стармер після зустрічі JEF: Підтримка України є "абсолютним фокусом" Британії та її північноєвропейських союзників

Макрон після розмов з Трампом очікує на 30-денне припинення вогню від РФ та попереджає інакше про рішучу відповідь

Внаслідок авіаудару на Сумщині загинула людина, ще одна зазнала поранень – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА