Інтерфакс-Україна
23:56 21.02.2022

США у координації з партнерами вдадуться до кроків у відповідь на визнання РФ "ДНР" та "ЛНР"

1 хв читати
США у координації з партнерами вдадуться до кроків у відповідь на визнання РФ "ДНР" та "ЛНР"

США у координації з партнерами вдадуться до кроків у відповідь на визнання Росією "Донецької народної республіки" та "Луганської народної республіки", повідомив державний секретар США Ентоні Блінкен.

"Визнання Кремлем так званих Донецької та Луганської Народних Республік "незалежними" вимагає швидкої та твердої відповіді, і ми вдамося до відповідних кроків у координації з партнерами", - написав Блінкен у Twitter у понеділок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував підписання додаткових контрактів по виробництву і постачанню дронів

Шмигаль обговорив з Умєровим і своїми заступниками забезпечення воїнів озброєнням і дронами-перехоплювачами

Зеленський заслухав доповідь Сибіги: визначено пріоритети в роботі з країнами партнерами і узгоджено зміну керівників деяких посольств

Ворожий БпЛА влучив в один із скверів Сум, 100 абонентів залишились без світла

Постраждала від наїзду працівника прокуратури померла – генпрокурор

Засновник VEON мріє про народне IPO "Київстару" в Україні

"Київстар" успішно проводить роадшоу й сподівається на лістинг на NASDAQ цього року – засновник VEON

Посли України сприятимуть стягненню з РФ виграних в арбітражах $6,9 млрд – зустріч президента з главою "Нафтогазу"

На півдні України посилили заходи перевірки вантажних перевізників - Укртрансбезпека

Із прикордонних громад Сумщини за тиждень евакуювали 60 людей - влада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА