Інтерфакс-Україна
22:46 02.03.2022

ОГТСУ вимушено припинив постачання газу до Вознесенська після активного обстрілу міста російськими агресорами

1 хв читати

"Оператор ГТС України" (ОГТСУ) слідом за містом Ізюм (Харківська область) у середу був змушений також припинити постачання газу у Вознесенськ (Миколаївська область) унаслідок активного обстрілу міста й істотного пошкодження розподільних мереж російськими агресорами.

"Після звірячого обстрілу "Градами" й артилерією Вознесенська було значно пошкоджено розподільні мережі. Ми були змушені припинити подання газу в місто. Пошкодження критичної інфраструктури - це акт геноциду та злочин проти людяності!", - написав глава компанії Сергій Макогон у Фейсбук.

Раніше 2 березня внаслідок авіаудару по газопроводу-відводу в Харківській області ОГТСУ довелося також відключити газорозподільні станції (ГРС) Ізюм і Бражківка, що призвело до припинення газопостачання Ізюма. Без газу залишилися 40 тис. жителів міста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА